Lajme

Foto\ Burri del me tanga në plazh. Ndërhyn policia në Sarandë dhe e largon

Pas publikimit të pamjes aspak normale të një pushuesi me tanga në plazhin publik të Sarandës, Policia Bashkiake dhe Policia e Rendit kanë shkuar në Plazhin e Ri.

Pasi kanë gjetur pushuesin me veshje aspak normale në një plazh të frekuentuar nga fëmijë, punonjësit e Policisë i kanë komunikuar urdhrin për t’u larguar menjëherë nga plazhi, urdhër të cilin e ka zbatuar pa kundërshtim. Saranda Web

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close