Lajme

Foto/ Dalin pamjet e momentit të vrasjes në Shëngjin

Është publikuar foto nga momenti i atentatit në Shëngjin.

Biznesmeni i ulur në tavolinë, autori me skafandër e jelek i drejton armën.

Foto ku duket momenti kur biznesmeni Ardian Nikulaj është i ulur dhe drejt tij shihet një person që futet në lokal dhe i ka drejtuar pistoletën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close