Lajme

Digjet banesa në Krujë pas shpërthimit të bombolës së gazit

Një banesë në fshatin në fshatin Miliska të Krujës, është djegur plotësisht pas shpërthimit të një bombole gazi. Për fat të mirë, policia ka njoftuar se bëhet fjalë vetëm për dëme materiale dhe jo të lënduar.

Krujë/Informacion paraprak Rreth orës 12:00, në fshatin Miliska, Krujë, në banesën e shtetasit N. P., ka rënë zjarr për shkak të shpërthimit të bombolës së gazit. Si pasojë është djegur plotësisht banesa. Nuk ka dëme në njerëz. Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe zjarrëfikëset, të cilët bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close