Lajme

FOTO/ Edi Rama shijon fundjavën me Zahon, poston foton në slitën festive

Kryeministri Edi Rama, këtë të shtunë ia ka dedikuar familjes.

Ai ka shëtitur nëpër Tiranë me djaline tij, ndërkohë që kryeqyteti është në atmosferë festive për shkak të festave të fundvitit.

Se fundmi, në Facebook, ka ndarë një foto me djalin e tij të vogël Zahon, ku shfaqen ulur në një slitë dhe në sfond ndodhet pema e Krishtlindjeve./m.j

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close