Lajme

Foto-Emri/ Ekzekutohet me thikë 21-vjeçari shqiptar në Londër

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Londër, ku është vrarë me thikë një i ri shqiptar. Mediet angleze raportojnë se viktimë është 21-vjeçari Renato Geci, ndërsa kanë publikuar edhe foton e të riut, që është vrarë në Honuslou.

Gjithashtu, mësohet se ka mbetur i plagosur edhe një shqiptar tjetër. Policia ka vënë në pranga një 31-vjeçar, i cili dyshohet se vrau me thikë shqiptarin, si dhe një vajzë 27-vjeçe, e cila akuzohet se ka ndihmuar autorin e krimit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: