Lajme

Foto familjare në Samitin e Tiranës, liderët europianë dhe ata ballkanas, shijojnë traditën shqiptare (VIDEO)

Teksa opozita po proteston, liderët europianë po shijojnë një koncert me valle popullore shqiptare.

Para se të nisin punimet e samitit, qeveria ka organizuar një koncert në nder të liderëve europianë, për t’i njohur ata me traditën shqiptare.

Më parë ata kanë bërë edhe një foto familjare, pikërisht para hyrjes kryesore të stadiumit Air Albania.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close