Lajme

FOTO/ Femrat “gangstere”: Dy vajza në mes të Laprakës, kapen prej flokësh për një djalë

Një sherr mes dy vajzash është regjistruar së fundmi në Laprakë. Mësohet se dy të rejat janë konfliktuar për një djalë.

Ato janë zënë fillimisht me fjalë dhe më pas gjithçka ka agravuar në shkulje flokësh dhe grushta. Nuk është hera e parë që sherre të tilla mes vajzash marrin vëmendjen e të gjithëve.

Dy vajzat "lënë nam" në mes të Laprakës/

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close