Lajme

FOTO/ Incidenti tragjik, ky është 53-vjeçari që ndërroi jetë duke fryrë gomën e kamionit në Lezhë

Ditën e sotme në qytetin e Lezhës një incident tragjik me pasojë vdekjen e një 53-vjeçari ka ndodhur pasi ky i fundit po frynte gomën e një kamioni.

53-vjeçari Spas Milloshi raportohet se punonte si gomist pranë një servisi në zonën e Kryqëzimit të Spitenit, dhe se ishte duke fryrë gomën e një kamioni kur ka plasur duke e lënë të vdekur në vend.

Njoftimi i policisë:

Lezhë / Informacion paraprak

Rreth orës 08:30, në një servis automjetesh në afërsi të Kryqëzimit të Spitenit, shtetasit S. M. 53 vjeç, gomist pranë servisit, duke punuar, i ka shpërthyer një gomë automjeti, e për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor në vendin e ngjarjes vazhdon veprimet hetimore për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close