Lajme

FOTO/ Kamioni përmbyset në Rrugën e Kombit. Shoferi transportohet me urgjencë drejt Traumës

Aksident në rrugën e Kombit. Një kamion është përmbysur mbrëmjen e sotme. Ngjarja ndodhi rreth orës 21:10, në aksin Kalimash-Morinë.

Sokol Gurra 60 vjeç duke drejtuar automjetin (kamion), ka humbur kontrollin dhe për pasojë kamioni është përmbysur. Nga aksidenti ka mbetur i dëmtuar drejtuesi i automjetit Sokol Gurra, banues në Tiranë, i cili po transportohet në Spitalin e Traumës, Tiranë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

FOTO/ Kamioni përmbyset në Rrugën e Kombit. Shoferi transportohet me urgjencë drejt Traumës

FOTO/ Kamioni përmbyset në Rrugën e Kombit. Shoferi transportohet me urgjencë drejt TraumësFOTO/ Kamioni përmbyset në Rrugën e Kombit. Shoferi transportohet me urgjencë drejt Traumës

FOTO/ Kamioni përmbyset në Rrugën e Kombit. Shoferi transportohet me urgjencë drejt Traumës

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close