Lajme

Foto/Kapet çifti shqiptar në Itali

Një shqiptar është arrestuar për posedim të lëndëve narkotike. Shqiptari i indentifikuar si Ervis Mankollari, 35 vjeç, është arrestuar së bashku me partneren e tij, ndërsa drogën e mbanin të fshehur mes plehrave.

Mediat italiane shkruajnë se çifti u arrestua pas kontrollit në shtëpi, ku iu gjetën 10 kile marijuanë dhe 10 gramë kokainë të ndara në disa doza, 7 prej të cilave i mbante gruaja në portofolin e saj.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close