fbpx
Lajme

FOTO/ Lefter Koka takon Nanon, përcjell ‘mesazhin e koduar’

Deputeti Lefter Koka ka shpërndarë në facebook një foto krahë për krahë ish-kryeministrit socialist Fatos Nano. Në mbishkrimin e fotos Koka shprehet se miqtë e vërtet janë si vera e vjetër, ata nuk të lodhin kurrë. Ajo që vihet re në foton e publikuar është ndryshimi drastik në pamjen e  ish-kryeministrit, i cili shfaqet më i mbushur se zakonisht, si dhe me mjekër e flokë të thinjur.

Postimi i plotë: Miqtë e vërtetë dhe vera e vjetër janë të vetmet që nuk të lodhin kurrë! Ritakohem çdo herë me të njëjtin mall dhe intensitet me mikun tim sa me vlera po aq dhe të mençur. E majta shqiptare është sot kjo forcë progresiste falë Fatosit, filozofizë së tij politike për një shoqëri të hapur demokratike dhe padiskutim mbështetja e tij do të na ndihmojë për të vazhduar kontributin për Shqipërinë tonë dhe rrugëtimin e pandalshëm euro-atlantik.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button