Lajme

FOTO/ Përfshihet nga flakët një ndërtesë në Jalë

Një objekt një katësh është përfshirë nga flakët në Jalë. Mësohet se ngjarja ka ndodhuet në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Siç shihet dhe nga pamjet, ka dëme të shumta materiale. Ndërkohë ende nuk dihen shkaqet e aksidentit në objekt.

FOTO/ Përfshihet nga flakët një ndërtesë në

FOTO/ Përfshihet nga flakët një ndërtesë në

FOTO/ Përfshihet nga flakët një ndërtesë në

FOTO/ Përfshihet nga flakët një ndërtesë në

FOTO/ Përfshihet nga flakët një ndërtesë në

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close