Lajme

FOTO/ Policia nxjerr fotot dhe emrat: Këta janë personat më të rrezikshëm në Elbasan

Policia e Elbasanit ka publikuar sot, fotot dhe emrat e personave të rrezikshëm të shpallur në kërkim, banorë të këtij qarku.

Policia e Shtetit tha se fton cilindo që ka dijeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojnë Policinë në numrin pa pagesë 112, duke ju garantuar anonimatin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close