Lajme

FOTO/ Rrëshqitje masive dheu dhe gurësh, bllokohet aksi Kukës-Shishtavec

Një masiv gurësh dhe dheu ka bllokuar aksin Kukës-Shishtavec. Më shumë se 250 metër kub gurë dhe inerte kanë rënë në afërsi të Urës së Shtrezës duke bllokuar rrugën.

Mjetet e makinerisë sipërmarrëse po punojnë për largimin e tyre ndërsa dhjetëra automjete në dy anët e segmentit po presin në radhë.

FOTO/ Rrëshqitje masive dheu dhe gurësh, bllokohet aksi Kukës-Shishtavec

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close