Lajme

Foto/ Shkrumbohet makina e një gruaje në Fier, policia jep detajet e para

Një makinë ka marrë flakë dhe është shkrumbuar këtë mbrëmje, në Fier. Policia njofton se mjeti tip “Mitsubishi” është në pronësi të shtetases V. N.

Informacion paraprak Sot rreth orës 20:00, në fshatin Ferras, ka marë flakë mjeti tip “Mitsubishi” në pronësi të shtetases V. N. Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në kroskot të automjetit. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të rënies së zjarrit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close