Lajme

FOTO\ Shkrumbohet nga flakët një banesë në fshatin Radhimë – Vlorë, Reagimi i Zjarrfikse Vlorë

Një banesë është përfshirë nga zjarri në Rradhimë të Vlorës.  Mësohet se banesa në fjalë është shkrumbuar nga flakët, megjithëse në vendin e ngjarjes kanë shkuar dy mjete zjarrfikëse. Fatmirësisht nga ky zjarr nuk ka pasur persona të lënduar por vetëm dëme materiale.

Reagimi i Zjarrfikse Vlore: Situatë zjarri në fshatin Radhimë !  Bashkëqytetarë detyrohemi të përsërisim, Kujdesi kurrë nuk është i tepërt !

Situatë nga neglizhenca e qytetarëve ,djegie banese , me dëme minimale. U shpëtuan , dy dhoma dhe gjithë ambientet e tjera. Dëmet ishin të vogla. NE , jemi në Gatishmëri !

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: