Lajme

FOTO/ Tentoi të parakalonte rreshtin e makinave përplaset me kamionin, plagoset rëndë i riu

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në rrugët e Shqipërisë. Paraditen e së hënës një aksident i rëndë ka ndodhur në “rrugën e Kombit” për shkak të një parakalimi të gabuar.

Një i ri ka tentuar të parakalojë me shpejtësi rreshtin e makinave dhe për pasojë është përplasur me një kamion, duke mbetur i plagosur rëndë.

Më poshtë keni fotot nga vendngjarja, të momentit ku ri riu nxirret nga mjeti dhe hipet në ambulancë për tu nisur drejt spitalit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close