Lajme

Zhduket në Greqi 41-vjeçari shqiptar, familja jep alarmin: Jeta e tij ndodhet në rrezik

Një shtetas shqiptar është zhdukur në shtetin fqinj, Greqi. Panajot Kaleshi, 41 vjeç, është zhdukur prej 31 marsit e kërkohet nga familjarët e tij në Greqi. Fotografia e tij është shpërndarë në rrjet për të kërkuar ndihmë.

Ai kishte shkuar me nënën e tij në Platamona, Pire për të blerë disa mobilje për banesën e tyre. U shkëput për pak çaste nga e ëma për të shkuar në një kioskë aty pranë dhe prej atij momentin nuk u kthye më.

Në momentin e zhdukjes ai kishte veshur xhup të zi, bluzë blu të errët, xhinse blu të errëta dhe këpucë të zeza. Sipas njoftimit, jeta e tij ndodhet në rrezik.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close