Lajme

FOTO/ Zjarr në aksin Sarandë-Ksamil, pamjet nga vendi i ngjarjes

Zjarr në aksin Sarandë-Ksamil. Vatra e zjarrit është pikasur pak momente në parë.Mësohet se zjarrfikësja dhe policia ndodhen në vendngjarje. Deri më tani nuk dihet se nga se është shkaktuar zjarri.Për më tepër shihni fotot që vijnë nga vendi i ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close