Lajme

EMRI/ Plás gállata në komisariat, hajduti nga Kavaja përfundon në pòlici i rrethuar me pula. Për çfarë ákuzohet

Një person i identifikuar si Alfred Lushaj ka rënë në prángat e pòlicisë së Kavajës pasi ákuzohet se vjèdh pula në disa fshatra. Në momentin e árrestimit, është fotografuar i rrethuar me disa pula rreth e rrotull.

Pamjet, të cilat dyshohet që janë realizuar nga efektivët në komisariat për humor kanë përfunduar në redaksinë e “JOQ”. Lushaj është fotografuar në sallën numër 7, të shoqërimit të të rriturve, dhe pritet të përballet me ákuzën e vjèdhjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: