Lajme

Fotoja që i përloti të gjithë/ Shefi i policisë greke mban në duar foshnjën që mbeti jetim, ja mesazhi i tij i prekës

Një ngjarje e rë ndë dje Greqinë në orët e para të mëngjesit. Disa g ra b itës hynë në shtëpinë e 20-vheçares Caroline, të cilët pasi e v r a n ë të renë. Në banesë në atë moment ishte edhe bashkëshorti dhe foshnja 11-mujashme e 20-vjeçare, të cilët fatmirësisht arritën të shp ë tonin.

Ndërkohë, një moment prekës është publikuar në rrjetet sociale, ku shihet një oficer policie duke mbajtur foshnjën 11-muajshe në krah.

“Një foto sa një mijë fjalë është kjo me policin që mban në krahë foshnjën e familjes që jetoi momente m akthi me një rezultati tr a gjik i nënës njëzet vjeçare,” ka shkruar presidenti i Unionit të Oficerëve të Policisë të Atikës Juglindore, George Kalliakmanis.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: