fbpx
Lajme

FOTOLAJM/ Mësuesi merr me vete drutë për të ngrohur nxënësit

Një foto sa një mijë fjalë, ky është imazhi i shpërndarë nëpër rrjetet sociale gjatë ditës së sotme i një mësuesi nga Mokra, i cili së bashku me çantën e punës ka marrë edhe drutë për të ndezur zjarrin në shkollë dhe për ngrohur nxënësit e shkollës në këto temperatura acari.

Fotoja ëshë shpërndarë në rrjetet sociale nga studiuesi Erald Kapri.

Postimi i plotë: Shqipëria tjetër. Mesuesi Maliq Torra në fshatin Velçan të Mokrës niset tek nxënësit e tij, bashkë me drutë e zjarrit për të përballuar të ftohtin -12 gradë. Mirënjohje.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close