Lajme

FOTOT/ Bëri për reanimacion 36-vjeçarin grek, vetë-dorëzohet në polici boksieri shqiptar, detaje

Është dorëzuar në polici boksieri shqiptar, Migen Pepa, i cili 7 ditë më parë dërgoi në reaminacion 36-vjeçarin Thanos Adam pas një sherri.

Lajmin e kanë bërë të ditur mediat greke, sipas të cilave, Migen Pepa është dorëzuar në Komisariatin e Elefsinës.

Migen Pepa i shoqëruar nga avokati i tij ka shkuar në komisariat për të dëshmuar për ngjarjen. Të bën përshtypje rrëfimi i autorit, se prej 7 ditësh Policia greke nuk e ka kërkuar.

Sherri mes tyre ka ndodhur të premten në mbrëmje. Thanos kishte dalë dhe duke u kthyer për të marrë makinën e tij, kishte debatuar me dy persona që ndodheshin në një automjet dhe që hynë ilegalisht në një rrugë njëkahëshe.

Më pas, sipas vëllait të viktimës, Thanos kishte debatuar me disa persona dhe më pas është goditur ose me një send të fortë, ose me grushta.

Ndërkohë po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./m.j

FOTOT/ Bëri për reanimacion 36-vjeçarin grek, vetë-dorëzohet në polici boksieri shqiptar. Ja si nisi sherri mes tyre FOTOT/ Bëri për reanimacion 36-vjeçarin grek, vetë-dorëzohet në polici boksieri shqiptar. Ja si nisi sherri mes tyre

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close