Lajme

FOTO\VIDEO, Nga ngjarja në Vlorë, detaje

Një punëtor ka ndë rruar jetë në Vlorë, teksa ishte duke punuar në zonën e njohur si Kalaja, në Ujin e Ftohtë. Burime për “VloraNews” konfirmojnë se punëtori, 25-vjeçar ka qenë duke punuar në një shesh ndërtimi, por në rrethana ende të paqarta dyshohet se është go ditur nga skrepi. Lidhur me ngjarjen e rëndë ka reaguar edhe policia, e cila bën të ditur se ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e mjetit, shtetasin B.Ç., 29 vjeç, banues në Librazhd, i cili po merret edhe në pyetje.

Informacion paraprak Rreth orës 16:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë” Vlorë, pranë Kalasë, një mjet vinç duke kryer punime pastrime territori në këtë zonë, ka ak sidentuar shtetasin 25-vjeçar ende të paindentifikuar, i cili si pasojë ka ndërruar jetë në vend. Policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit, shtetasin B.Ç., 29 vjeç, banues në Librazhd, i cili po merret në pyetje në lidhje me ngjarjen. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryejnë hetimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: