fbpx
Lajme

FOTO\VIDEO\ Vlorë, automjeti përplas këmbësoren

Një aksident ka ndodhur në rrugën ‘Transballkanike’ në qytetin e Vlorës. Një automjet tip Benz me targa AA 231 UK ka përplasur një këmbësore. Mësohet se e aksidentuara ka marrë dëmtime në gymtyrë dhe është transportuar në spitalin rajonal të Vlorës. Nga të dhënat paraprake raortohet se nuk ka rrezik për jetën.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button