Lajme

FOTO\VIDEO, Vlorë, shoferi humb kontrollin e makinës,plagoset bashkë me shoqëruesen

Një automjet tip Mitsubishi Fuoristradë duke kaluar tek rruga e Kalasë në Vlorë ka dal nga rruga duke humbur drejtimin e automjetit dhe duke goditur një pemë anës rrugës.Të plagosur kanë mbetur drejtuesi i mjetit si dhe shoqëruesja. Policia ndodhet në vendngjarje për shkaqet e aksidentit.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: