Lajme

”Fri kë se lajmëron policinë”/Gjendet 18-vjeçarja: Jam në Durrës dhe shtatzënë

Familja e kishte denoncuar të humbur. Gjendet gjatë emisionit ”Pa Gjurmë”, 18-vjeçarja Rozaldina Nasufi, e cila në transmetin live, tha se: ”Jam në Durrës dhe shtatzënë”. Babai ngre dyshime se vajza e tij mund të jetë në kushtet e presionit nga persona të tjerë për të thënë se është mirë. 18-vjeçarja doli nga shtëpia e saj 8 anëtarëshe, pasi i kërkoi para babait për të shkuar tek marketi i lagjes për të blerë një pije.

Familjarët dyshojnë se vajza e tyre mund të jetë rrëmbyer për arsye trafikimi. Babai i saj tregoi se ditën kur Rozaldina u largua kishte veshur një palë atlete ngjyrë ari, një palë xhince të zeza, një bluzë të bardhë dhe një xhaketë ngjyrë kafe.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close