Lajme

Fundjava: Meta përshëndet nga bregdeti me pedalon, Rama nga fshati i nonës

Presidenti Ilir Meta po e kalon fundjavën në det. Në një video të postuar në facebook Meta shfaqet duke pedaluar një pedalone duke përcjellë dhe një mesazh për të gjithë ndjekësit.

‘Përshëndetje të dashur miq, – thotë ai. – Më mirë me pedalone sesa me jaht apo me skaf, sepse i forcon këmbët për të ngjitur male më të larta, por edhe nuk harxhon karburant.”  Ndërkohë kryeministri Edi Rama uroi ndjekësit e facebook me një video nga fshati i nonës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: