Lajme

Fuoristrada ngre “zgupthi” Benz-in në autostradën Durrës-Tiranë

Një aksident i rëndë është regjistruar sot në mesditë në autostradën Durrës-Tiranë, por fatmirësisht pa v iktima. Siç shihet dhe në foton e publikuar në rrjete sociale, një mjet fuoristradë Ford ka g oditur në mënyrë të frikshme një Benz gri E Class duke iu futur poshtë shasisë.

Mjeti Benz ka përfunduar me rrota në ajër ndërsa dy shoferët shihen në mes të rrugës duke u sqaruar. Policia ndodhet në vendngjarje për shkaqet e aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: