Lajme

Fushë Krujë- Milot Makina përplas këmbësorin

Një aksident ka ndodhur pak çaste më parë në autostradën Fushë Krujë-Milot, pranë kryqëzimit të Patokut. Një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësor dhe si pasojë e aksidentit një person ka humbur jetën. Menjëherë pas aksidentit, makina që e ka përplasur këmbësorin është larguar nga vendngjarja. Identiteti i persononit të aksidentuar ende nuk dihet.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: