Lajme

Gafa e Zelenskyt, Ramën e quan kryeministër të Malit të Zi (foto)

Presidenti i Ukrainës ka pritur ditën e sotme në takim kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama dhe atë të Malit të Zi, Dritan Abazoviç,.

Por postimi i tij në rrjetet sociale ka patur një gabim, pasi Zelensky u ka ndërruar vendet dy kryeministrave.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close