Lajme

Gara për kreun e PD në Vlorë, këta janë dy kandidatët

Kandidatët për kryetar të Partisë Demokratike në degën e Vlorës janë Genc Deromemaj dhe Gjergji Nika.Edhe pse emrat e kandidateve bëhen të ditur, ende nuk është përcaktuar data e zgjedhjeve në këtë degë të PD.

Ndërkohë në degën e Durrësit kryetar është shpallur Ferdinand Xhaferri me 222 kundrejt vota pro.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close