Lajme

Gati rruga që lidh Beratin me Fierin

Rruga që lidh Beratin me Fierin është gati. Lajmin e mirë e jep Kryeministri Edi Rama, i cili në një postim në rrjetet sociale, teksa shpërndau këto pamje shkruan se ky aks lehtëson qarkullimin për banorët dhe fermerët e Beratit, Urës Vajgurore, Roskovecit dhe Fierit.

“Gati edhe rruga që lidh Beratin me Fierin. Aksi rajonal që lehtëson qarkullimin për banorët dhe fermerët e Beratit, Urës Vajgurore, Roskovecit dhe Fierit”, shkruan Rama./tvklan.al

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close