Lajme

Gazetari Enrik Mehmeti Paiset me Armë të fundit, aplikojnë dhe 3 gazetarë të tjerë Vlonjat

Deklarata e gazetarit të ”News 24” në Vlorë, Enrik Mehmeti se prej një viti kërkon të ketë armë zjarri, bëri bujë edhe për faktin se ai tha se ndihet i kërcënuar. Një vit pasi kishte aplikuar për këtë gjë, ai sot e ka një të tillë. aplikojnë dhe 3 gazetarë të tjerë Vlonjat

Me kutinë në armën në dorë, gazetari shihet  në zyrat e “Aulona Pol Security”  Bashkë me ish deputetin e Vlores Flamur Çelaj . ”Blerësi më i ri është kryetari i Unionit të Gazetarëve të Vlorës, Enrik Mehmeti”,-shkruhet në postim.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: