Lajme

Gazetari i njohur qenka nipi i Reis Çiços dhe sot e morëm vesh

Reis Çiço, një prej figurave më të njohura të ekranit shqiptar qenka daja i gazetarit Endri Xhafo. Këtë e ka zbuluar vetë Endri me një postim në Instagram ku shfaqet krah Reisit.Endri tregon se e ka takuar dajën tek liqeni i Tiranës teksa bënte xhiro me biçikletë. “Kur takon dajën nga Liqeni dhe i thua: bravo për vullentin, kur të rritem dua të bëhem si ty”, ka shkruar Endri.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: