Lajme

Gazetarja kapet mat duke u lyer me baltë për të treguar se po ndihmonte qytetarët

Një rast i shëmtuar është raportuar në Gjermani. Një gazetare është kapur duke u lyer me baltë para transmetimit live për të treguar se po ndihmonte qytetarët që ishin në vështirësi nga përmbytjet. Për pasojë, ajo është pushuar nga puna.

Bëhet fjalë për Susanna Ohlen.Ndërkohë një qytetar ka kapur momentin kur gazetarja po bëhej me baltë para regjistrimit të reportazhit. Nga pamjet duket momenti kur Ohlen përkulet për të marrë baltë dhe lyen veten, mes shtëpive të  dëmtuara nga përmbytjet dhe mbeturinat.  Ajo pastaj përkulet për herë të dytë, kësaj here duke fshirë baltën në fytyrë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: