fbpx
Lajme

Gianluca Vacchi bëhet baba, zbulon foton e parë të vajzës me modelen 28 vite më të re

Gianluca Vacchi zbuloi se ai dhe e dashura e tij Sharon Fonseca sollën në jetë vajzën e tyre. Pasaniku 53-vjeçar, i cili u bë i famshëm në Instagram, me fotot dhe videot që publikon, bëri të ditur lajmin e lumtur ditën e sotme. Ai ndau një foto familjare me të dashurën 25-vjeçare, dhe zbuloi se vajza e tyre që do të quhet Blu Jerusalema Vacchi. “E duam më shumë se jetët tona,” shkruajti ai në foton bashkangjitur.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button