Lajme

Gjenden dy turistët e huaj në Valbonë, Humbën prej ditës së djeshme

Pas disa orëve kërkim në Valbonë, 2 turistët e huaj janë gjetur. Lajmi konfirmohet për Report Tv nga Zenel Kuçana, prefekti i Kukësit.

Dy turistë të huaj, njëri nga Suedia dhe një nga Rusia kishin humbur kontaktet që prej ditës së djeshme, teksa po eksploronin territorin nga Valbona në drejtim të Thethit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: