Lajme

Gjendet 29-vjecari nga Fieri Maradona Alushi

Mbasditen e sotme pas publikimit të Emisiont “Pa Gjurme “Report Tv pas një interviste dhënë nga familjarët për 29 vjecarin e humbur Maradona Alushi , banorë i lagjes Rom në Fier ,kanë ardhur informacione për vendndodhjen e tij.Ka qenë një telefonues nga Kavaja ,i cili pas thirjes së drejtueses së emisiont Odeta Dume ka raportuar vendodhjen e tij .

Paskësaj ka reaguar policia e Kavajës ,të cilin e kanë gjetur në afërsi të Gocës -Kavajë .Kanë qenë të afërmit e të humburit ata që kanë shkuar në komisariatin e policisë Kavajë dhe kanë marë 29 vjecarin që kishte pesë ditë i humbur.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close