fbpx
Lajme

Gjendet e mbytur në rezervuar një grua në Surrel

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Një grua është gjetur e mbytur në një rezervuar në Surrel. ”Më datë 17.09.2020, rreth orës 09:00, në Surrel, në një rezervuar, është gjetur e mbytur një shtetase e seksit femër, ende e paidentifikuar”, informon policia.

Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune. Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë  për identifkimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes. (Foto ilustruese)

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button