Lajme

Gjendet e pajetë anës rrugës mësuesja 24-vjeçare, prej 10 ditësh ishte zhdukur

Një mësuese në zonën e Atlantës, është gjetur e vdekur anës rrugës në Guadalajara. Trupi i Alexandra Morales, 24 vjeç, e cila jepte mësim në shkollën fillore Benefield në Laërenceville, Georgia, u zbulua më 9 nëntor brenda një makine me qira, por lajmi është bërë i ditur sot.

Morales u pa për herë të fundit më 30 tetor, kur ajo ndoqi një koncert të grupit Codiciado në vendin e Telmex në Zapopan. Mësuesja kishte marrë pushimet, por ishte zhdukur prej 10 ditësh pa lënë asnjë gjurmë. Në lidhje me ngjarjen e rëndë është arrestuar i dashuri i saj 28 vjeç, i cili dyshohet se e ka vrarë dhe më pas ka tentuar të zhduk trupin. Autoritetet po punojnë për zbardhjen e plote te ngjarjes. I dashuri i 24-vjeçares

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: