Lajme

Gjendet e pajetë një grua në lumin Osum

Një grua është gjetur pa shenja jete në lumin Osum, në Berat. Ende nuk dihen rrethanat e kësaj ngjarjeje, ndërsa hetimet kanë nisur.

Njoftimi i policisë: Berat/Informacion paraprak, Rreth orës 09:00, në lumin Osum është gjetur e mbytur një shtetase e paidentifikuar, rreth 70 vjeçe. Shërbimet e policisë së bashku me shërbimet e zjarrëfikses kanë nxjerr trupin e pa jetë nga lumi. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e v iktimës.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: