Lajme

E FUNDIT, Gjendet e pajete gruaja pranë shkëmbinjve në Vlorë, u pikas nga peshkatarët

Një grua është gjetur pa shenja jete në breg të detit pranë Petroliferës në Vlorë. Dyshohet se është mbytur, policia po shkon drejt vendit ku është gjetur trupi i pajetë. Personi i gjinisë femër, është pikasur nga peshkatar të zonës, pranë shkëmbinjve.

Vlorë/Informacion paraprak Më datë 13.10.2021, në orën 09:00, në afërsi të molit të Petroliferës, Vlorë, është gjetur i pajetë, një shtetas ende i paidentifikuar. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close