Lajme

Gjendet e vdekur një grua në ambientet e kuzhinës së një lokali në Prishtinë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Prishtinës ditën e sotme, ku një grua është gjetur pa shenja jete në ambientet e brendshme të kuzhinës së një lokali. Nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes, ndërkohë që grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendngjjarje. Mësohet se trupi i pajetë i viktimës është dërguar në morg dhe pritet që ekspertiza mjeko-ligjore të hedhur më shumë dritë mbi rrethanat e ngjarjes

“Është raportuar se v iktima femër kosovare ishte gjetur pa shenja jete brenda në kuzhinën e një lokali. Njësitë policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku dhe është konstatuar vdekja e viktimës”, thuhet në raport.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: