Lajme

Gjendet i pajetë endacaku në Tiranë

Një person është gjetur i pajetë pranë rrugës “Mine Peza” në kryeqytet. Sipas informacionit paraprak, dhënë nga Policia, në një objekt të braktisur është gjetur pa shenja jete një shtetas endacak ende i paidentifikuar.

Njoftimi i policisë: Më datë 23.10.2020, rreth orës 13:01, në rrugën “Mine Peza”, në një objekt të braktisur është gjetur pa shenja jete një shtetas endacak ende i paidentifikuar. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku nga hetimet paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close