Lajme

Gjendet i pajetë në banesë 50-vjeçari në Lezhë

Një person i pajetë është gjendur në një banesë private në zonën e njohur si “11 Janari”, në Lezhë.

Mësohet se viktima është rreth 50-vjeç dhe jetonte i vetëm në një shtëpi me qira.

Mendohet se ai ka ndërruar jetë tre ditë më parë, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet në lidhje me rastin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close