Lajme

Gjendet i pajetë në dhomën e hotelit biznesmeni fierak

Një 55- vjeçar H.O, pronar i një hoteli në lagjen ‘8 shkurti’ në Fier është i pajetë në një nga dhomat e hotelit në pronësi të tij. Policia deklaron se nga këqyrja paraprake në trupin e të ndjerit nuk janë vërejtur shenja d hune, ndërsa shkaqet e v dekjes së 55- vjeçarit do të zbardhen pas një ekspertize mjekësore:

Njoftimi i policisë: Sot rreth orës 13:00, në një hotel në lagjen “8 Shkurti” Fier, është gjetur në dhomë pa shenja jete, shtetasi H. O., 55 vjeç, pronari i hotelit. Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja d hune. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close