fbpx
Lajme

Gjendet i pajetë një 30-vjeçar në Ksamil

Në 30-vjeçar është gjetur pa shenja jetë nga familjarët e tij në Ksamil të Sarandës. Personi i gjetur pa shenja jete është shtetasi Ervis Oruçi 30 vjeç. Uruci rezulton se është person me precedentë penalë. Sipas b.w ai është me precedent penal për vjedhje dhe prodhim e shitje të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se Ervis Oruçi është i divorcuar dhe po ashtu përdorues i lëndëve narkotike.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button