Lajme

Gjendet i pajetë një 32-vjeçar, nga këqyrja e trupit u vu re se…

Një djalë nga komuniteti rom është gjetur i pajetë përballë Teqes, në lagjen ‘Zinxhira’, në Gjirokastër. Viktima është rreth 32-vjeç dhe është gjetur me plagë, por nuk dihet nëse është çarë kur ka rënë në tokë, apo është goditur. Ende nuk bëhen të ditura shkaqet e ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: