Lajme

Gjendet i pajetë një 47-vjeçar, çfarë po dyshon policia?

Policia në Memaliaj ka dhënë pak më parë një njoftim të rëndë, ku bën me dije se një 47-vjeçar është gjetur i pajetë në shtratin e lumit Vjosë. Policia bën me dije se burri kishte disa ditë që kishte humbur kontaktet me familjarët, ndërsa tashmë është gjendur pa shenja jete.

Njoftimi i policisë: Memaliaj/Informacion paraprak. Më datë 09.04.2021, në vendin e quajtur “Ura e Memaliaj”, në shtratin e lumit Vjosë është gjetur i pajetë shtetasi B. H., 47  vjeç, banues në Memaliaj. Ky shtetas është larguar nga banesa në datën 31.03.2021, pasi vuante nga probleme të shëndetit mendor. Nga këqyrja paraprake në trupin e tij nuk janë konstatuar shenja d hune. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close